Jesteśmy grupą doświadczonych architektów. Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, ogrodów i wnętrz. Biuro Land Art Projekt znajduje się w Krakowie, lecz projektujemy dla klientów z całego kraju...

Więcej …
698 628 701
504 986 585
landartprojekt@wp.pl
przejdź do formularza kontaktowego

Projekt otoczenia szkoły

Projekt otoczenia szkoły
Projekt otoczenia szkoły Projekt otoczenia szkoły Projekt otoczenia szkoły Projekt otoczenia szkoły

Koncepcja zagospodarowania terenu wokół szkoły powstała z inspiracji uczniów, którzy umiejętnie wskazali, na co zwrócić uwagę.


Pierwszym zaprojektowanym elementem było miejsce do siedzenia, nad którym zamontowano pergolę, która umożliwi wprowadzenie roślin. W efekcie powstało wygodne miejsce do odpoczynku dla młodzieży.Następnym elementem koncepcji była scena, umieszczona frontem do wejścia szkoły, na asfaltowym placu. Została zaprojektowana z betonu i na prośbę uczniów zostały ustawione ściany, odgradzające ją od szkoły podstawowej. Scena powstała również po to, aby zamaskować nieciekawy róg placyku. Ostatnim, ale bardzo istotnym elementem projektu są gry planszowe oraz kroki taneczne, które zaprojektowane zostały jako element poziomy namalowany na asfaltowej nawierzchni przed wejściem do budynku gimnazjum. Znalazły się tam plansze do takich gier, jak szachy, młynek, chińczyk, Lis i owce, Twister oraz kroki taneczne, m.in. do walca wiedeńskiego, rumby czy foxtrota. Dzięki grom uczniowie nie będą nudzić się podczas przerw międzylekcyjnych.

Firma powstała w ramach projektu "Twój biznes Twoja przyszłość" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.