Jesteśmy grupą doświadczonych architektów. Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, ogrodów i wnętrz. Biuro Land Art Projekt znajduje się w Krakowie, lecz projektujemy dla klientów z całego kraju...

Więcej …
698 628 701
504 986 585
landartprojekt@wp.pl
przejdź do formularza kontaktowego

Park rzeczny Drwinka w Krakowie

Park rzeczny Drwinka w Krakowie
Park rzeczny Drwinka w Krakowie Park rzeczny Drwinka w Krakowie Park rzeczny Drwinka w Krakowie

Misją oraz podstawowym celem projektu jest odpowiednie zagospodarowanie wraz z aranżacją tego obszaru przy zachowaniu i ochronie istniejących tu walorów naturalnych i kulturowych, określonych na podstawie waloryzacji przyrodniczo-kulturowej oraz wytycznych projektowych uzyskanych na podstawie wnikliwej analizy terenu. Niezwykle istotne jest zachowanie indywidualnego charakteru obszaru. Dodatkowo bardzo ważne jest stworzenie publicznego charakteru tego miejsca o wysokiej dostępności i atrakcyjności, które sprzyjać będzie wypoczynkowi i rekreacji mieszkańców pobliskich osiedli charakteryzujących się wysoką intensywnością zabudow. Ważne jest by zapewnić im miejsce, w którym będą chcieli się spotykać i organizować lub brać udział w organizowanych tam wydarzeniach kulturalnych.
Projekt przewiduje wykorzystanie topografii terenu do stworzenia różnego rodzaju wnętrz sprzyjających zarówno kontemplacji jak i organizowaniu różnego typu wydarzeń kulturalnych, które będą miały wpływ na kształtowanie pozytywnych zachowań w trudnym środowisku wychowawczym jakim są osiedla wielkoblokowe o wysokiej intensywności zabudowy.

Firma powstała w ramach projektu "Twój biznes Twoja przyszłość" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.