Jesteśmy grupą doświadczonych architektów. Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, ogrodów i wnętrz. Biuro Land Art Projekt znajduje się w Krakowie, lecz projektujemy dla klientów z całego kraju...

Więcej …
698 628 701
504 986 585
landartprojekt@wp.pl
przejdź do formularza kontaktowego

Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej

Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej
Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej Projekt ogrodu w Woli Radziszowskiej

Projekt koncepcyjny ogrodu w Woli Radziszowskiej

Termin realizacji: kwiecień 2013

Projekt ogrodu został dostosowany do istniejącego już układu podjazdu wraz z rondem. Dlatego też projektowane ścieżki mają kształt okręgów lub też łuków.

Część północą ogrodu stanowi imponujący podjazd pod dom z rondem, na którym zaprojektowano kompozycję stanowiącą nawiązanie do ogrodów japońskich. W pobliżu znajduje się również nowowybudowany garaż, który otoczono niską i wysoką roślinnością.

Po drugiej stornie zaprojektowano oczko wodne z kaskadą oraz rabatę kwietną, które stanowią świetną wizytówkę przy wejściu na teren posesji.

Południe ogrodu stanowi strefa rekreacyjno-wypoczynkowa, na której zaprojektowano szereg obiektów małej architektury: altanę z pomieszczeniem gospodarczym, jacuzzi, szklarnię, oraz saunę ogrodową. Do poszczególnych obiektów prowadzi kamienna ścieżki w postaci okręgów i łuków poprzerastane trawą.

Duże skupiska zieleni zaprojektowano w otoczeniu projektowanej i istniejącej altany ogrodowej, wokół szklarni, a także przy jacuzzi i saunie.

Roślinność niska i wysoka stanowi również swoiste ogrodzenie pomiędzy ogrodem wypoczynkowym, a sadem, który nie został ujęty w projekcie. Całość otoczono szpalerem z żywotnika zachodniego.

 

Firma powstała w ramach projektu "Twój biznes Twoja przyszłość" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.