Jesteśmy grupą doświadczonych architektów. Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, ogrodów i wnętrz. Biuro Land Art Projekt znajduje się w Krakowie, lecz projektujemy dla klientów z całego kraju...

Więcej …
698 628 701
504 986 585
landartprojekt@wp.pl
przejdź do formularza kontaktowego

Projekt ogrodu w Brzyczynie

Projekt ogrodu w Brzyczynie
Projekt ogrodu w Brzyczynie Projekt ogrodu w Brzyczynie Projekt ogrodu w Brzyczynie Projekt ogrodu w Brzyczynie Projekt ogrodu w Brzyczynie

Projekt kompleksowy ogrodu przydomowego w Brzyczynie

Termin realizacji: kwiecień 2013

Ogród o powierzchni 22 arów został zaprojektowany w stylu tradycyjnym.  Duże nachylenie działki przyczyniło się do zaprojektowania szeregu murów i skarp, które wzmocniły a przede wszystkim zabezpieczyły terem przed obsuwaniem się ziemi. Teren ogrodu został podzielony na różne strefy, takie jak:

- strefa wypoczynkowa, w której zaprojektowano altanę drewnianą z oczkiem wodnym w kształcie litery „L”. Poprzez zastosowanie w tym miejscu dodatkowo kaskady, niewielkiego tarasu drewnianego oraz zieleni, która otacza altanę, miejsce jest idealne do odpoczynku i relaksu.

-  strefa tarasowa, w tym miejscu zastosowano trzypoziomowy taras, który będzie idealnym punktem w ogrodzie do umiejscowienia grilla oraz stołu z krzesłami.
- strefa sportowa, w najniższej części ogrodu teren został wyrównany aby można było tam uprawiać różnego rodzaju sporty takie jak gra w piłkę nożną czy babingtona
- strefa komunikacyjna, w tej części zaprojektowano ciągu komunikacyjne z kostki brukowej.
- strefa gospodarcza, w najwyższej części działki zostało zaprojektowane miejsce do upraw roślin oraz niewielki sad.
Roślinność została zaprojektowana wzdłuż granic działki a także obsadzono przede wszystkim skarpy, aby dodatkowo wzmocnić grunt. Kompozycje roślinne zostały również zaprojektowane wokół altany a także tarasu.

Firma powstała w ramach projektu "Twój biznes Twoja przyszłość" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.