Jesteśmy grupą doświadczonych architektów. Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznych, ogrodów i wnętrz. Biuro Land Art Projekt znajduje się w Krakowie, lecz projektujemy dla klientów z całego kraju...

Więcej …
698 628 701
504 986 585
landartprojekt@wp.pl
przejdź do formularza kontaktowego

Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy

Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy
Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy Ośrodek opiekuńczo-leczniczy w Dębicy

Projekt zagospodarowania terenu wokół zakładu leczniczo-opiekuńczego w Dębicy miał na celu umożliwić jego mieszkańcom wypoczynek i rehabilitację na świeżym powietrzu.

Na powierzchni ok 80 arów zaprojektowano szereg miejsc o różnorodnych funkcjach użytkowych. W północno-wschodniej części ogrodu został zaprojektowany plac na planie koła, stworzony do organizowania mszy polowych, a także umożliwiający kontemplację.Otoczono go zieloną ścianą aby nadać mu bardziej kameralny charakter.  W centralnej części zaprojektowano zadaszony grill. Jest to idealne miejsce do spotkań mieszkańców ośrodka leczniczego, w którym będą mogli przyrządzić sobie ciepły posiłek. W pobliżu zaprojektowano również altankę oraz oczko wodne, przez które poprowadzono kładkę wiodącą do budynku. Można z niej również podziwiać kaskadę wodną. Wzdłuż głównej alejki zaproponowano wytyczenie drogi krzyżowej. Cała komunikacja została zaprojektowana tak by umożliwić mieszkańcom swobodne poruszanie się po całym terenie.

 

Firma powstała w ramach projektu "Twój biznes Twoja przyszłość" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.